KURUMSAL

SURFENCE

KURUMSAL

Surfence Makine

Makina ekipman güvenlik sistemleri sektöründe %100 yerli üretim ilkesiyle 2017 yılında Bursa Nilüfer Organize Sanayi bölgesinde kurulmuştur.

Şirketimiz halen Bursa Tahtalı Mh Bölgesinde 2000m2 kapalı alandaki fabrikasında ticari faaliyetini sürdürmektedir.

Surfence’in patentli bağlantı sistemi, basit bir koruma konseptinin ilerisine geçmek için tasarlanmış, müşterilerimizin talep ve ihtiyaçlarını doğrultusunda geliştirilerek nihai halini almıştır.

Müşteri taleplerini, uygulanabilir üretim projelerine dönüştürme ve bunları yüksek kalite standartlarında üretme yeteneği SURFENCE’e sektörde benzersiz bir avantaj sağlayarak kısa sürede alanının en önemli hizmet sağlayıcıları arasında yer almasını sağlamıştır.

İşimize, çalışanlarımıza, çözüm ortaklarımıza verdiğimiz değer mutlak müşteri memnuniyeti ilkemizle hergeçen gün büyüyen şirketimiz CE sertifikasonuda dahil tüm AB direktiflerini sağlamaktadır. Alanındaki tüm testlerden başarı ile çıkarak tüm sertifikasyonları almaya hak kazamıştır.

logo-light

SURFENCE Fens Sistemleri; yerleşim düzeni en karmaşık olan yerlerde bile sizlere sonuç olarak en güvenli ve en uygun maliyetli çözümleri sunar.

Adres : Tahtalı Mh. Bursa Yolu Cd. No:1 Nilüfer / Bursa

Telefon : +90 224 224 4 787

Abone Olun

Kampanya ve Avantajlarımızdan Faydalanmak için