Endüstriyel Güvenlik Çitleri

Bize güvenin,
Bizimle güvendesiniz.

Surfence Endüstriyel Panel Sistemleri, makina ekipman güvenlik sistemleri sektöründe %100 yerli üretim ilkesiyle 2017 yılında Bursa Nilüfer Organize Sanayi bölgesinde kurulmuştur.

Şirketimiz halen Bursa Kayapa Sanayi Bölgesinde 4000m2 kapalı alandaki fabrikasında ticari faaliyetini sürdürmektedir.

Surfence’in patentli bağlantı sistemi, basit bir koruma konseptinin ilerisine geçmek için tasarlanmış, müşterilerimizin talep ve ihtiyaçlarını doğrultusunda geliştirilerek nihai halini almıştır.

Müşteri taleplerini, uygulanabilir üretim projelerine dönüştürme ve bunları yüksek kalite standartlarında üretme yeteneği SURFENCE’e sektörde benzersiz bir avantaj sağlayarak kısa sürede alanının en önemli hizmet sağlayıcıları arasında yer almasını sağlamıştır. İşimize, çalışanlarımıza, çözüm ortaklarımıza verdiğimiz değer mutlak müşteri memnuniyeti ilkemizle hergeçen gün büyüyen şirketimiz CE sertifikasonuda dahil tüm AB direktiflerini sağlamaktadır. Alanındaki tüm testlerden başarı ile çıkarak tüm sertifikasyonları almaya hak kazamıştır.

Kalite Politikamız

Her zaman daha iyisi için!..

Ürünlerimizde önceliğimiz kalite ve rekabetçi maliyetlerdir. Bu yüzden yaptığımız Ar-Ge yatırımlarımız ve kalite standartlarına olan sadakatimiz bizi öncelikli tercih sebebi yapmaktadır.

 • 00

  Ülkeye İhracat

 • 00

  Ülkede Distribütörlük

 • 00

  Tamamlanmış Proje

 • 00

  Mutlu Müşteri